Stickers. Urban Promotion.
HomeJak to fungujeCenyGalerieFAQFirmaObjednavka
English

1. Jaká data připravit?
Nejlepší je poslat dokument ve formátu *.tif, s rozlišením 300 dpi (obr. bodů/palec), v barevném režimu CMYK, s kompresí LZW, pro PC nebo Mac. Akceptujeme také soubory ve formátech *.pdf, *.ai, *.eps, *.fh ,*.psd. U všech návrhů je třeba nechat přes ořezový okraj přesah obrázku 3 mm na všech 4 stranách - tzv. spadávku (přesná maketa viz. předlohy *.pdf v tabulce cen). U vektorových formátů (*.eps, * .ai, *.fh) je také třeba konvertovat písma do křivek a nepoužívat transparentnost.

2. Jak nám data poslat?
Vaše data nám můžete poslat emailem na This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it , nebo na náš FTP server (přístup na vyžádání), je však třeba zároveň odeslat objednávkový formulář z této stránky.

3. Kdy data poslat?
Kvůli sdružené produkci máme předem určené tiskové termíny, v součanosti jde zhruba o 1-2 týdenní intervaly. Nejbližší uzávěrka pro odevzdání podkladů je vždy aktuálně uvedena na této stránce v Objednávce. Podklady je nutné odevzdat nejpozději do 18.00 h uvedeného data uzávěrky, jinak se zakázka přesune na další tiskový termín.

4. Kdy budou vaše samolepky vytištěny?

Vaše samolepky budou zpracovány za 5 pracovních dnů od data vaší uzávěrky a poté vám budou neprodleně doručeny. Díky náročné technologii výroby je možné 1-2 denní zpoždění, čas od data uzávěrky do data dodání však podle dosavadních zkušeností nepřesahuje 7 pracovních dnů.

5. Jak vám doručíme hotové samolepky?
Jakmile budou vaše samolepky hotové, napíšeme vám emailem upozornění. Vaše samolepky si můžete po dohodě vyzvednout u nás ve firmě nebo vám je do druhého dne doručíme po celé ČR přes dobírkovou kurýrní službu (Obchodní balík České pošty).
   Pokud nebudete opakovaně k zastižení (ani kurýrem na místě, ani telefonicky), můžete si samolepky vyzvednout na vaší pobočce České pošty.

6. Jak a kdy samolepky uhradit?

V současnosti je možné platit pouze v hotovosti při předání u nás, nebo kurýrovi (oprávněnému pracovníkovi České pošty), a nebo při osobním vyzvednutí na vaší pobočce České pošty. U stálých zákazníků je po dohodě možná platba fakturou.


Pokud máte nějaké nejasnosti, jsou zde pro vás otázky a odpovědi, nebo nám napište na This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it .